Komentáre

Čo sa predáva cez internetové obchody na Slovensku?

Je to zaujímavé, kto by to bol povedal...  ale na www.BiznisWeb.sk je vytvorených asi 10 internetových obchodov na predaj parfémov. Tie Naj sú www.parfems.sk, www.parfumia.sk (prvé 2 majú design a šablóny od partnera Slavomíra Antola)  www.parfumeriajulia.sk, www.lrprodukty.sk .

 
Titulok
Martin, 21.11.2008, 12:24 Odpovedať
Nie je ten titulok prehnany? Skor by som to formuloval Čo sa predáva cez biznisweb.sk obchody. A na zaklade akych statistyk si k tomu dospela? Vlatne tomu chapem ide len o odkazovanie na obchody s cielom zvysit PR
 
Re: Titulok
Jana, 21.11.2008, 12:33 Odpovedať
Citácia Neznámy: Nie je ten titulok prehnany? Skor by som to formuloval Čo sa predáva cez biznisweb.sk obchody. A na zaklade akych statistyk si k tomu dospela? Vlatne tomu chapem ide len o odkazovanie na obchody s cielom zvysit PR rnAhoj Martin, podľa mňa to nie je prehnané. Nechcem globalizovať, len som uviedla zopár príkladov, čo všetko sa "točí cez e-shopy". Možno podľa objemu predaja sa najviac predáva elektro, knihy a oblečenie, ale ja som chcela vyzdvihnúť aj iné oblasti. Napr. tie krby a matrace sú dosť absurdné na online predaj, ale tí ľudia nám ďakujú, že e-shop reálne funguje a pekne zarába, dokonca lepšie ako kamenná predajňa.rnrnTie parfémy - to je dosť zaujímavé, predstav si, keď príde 3 dni posebe objednávka BiznisWebu a zakaždým je to web na predaj parfémov :-)) Preto ten úvod. Držím všetkým palce.rnrnAd zvyšovanie PR: - to si riešia e-shopy vo svojej réžii, resp. je asi lepšie investovať do Google AdWords a eTargetu, ako to robí www.parfems.sk, aj preto je to úspešný internetový obchod. Nestačí len mať web, treba ho vedieť aj spropagovať. rnrnŠtatistiky uvádzať nebudem, to sú interné údaje našich klientov. Možno raz zverejníme pekný graf - objem a hodnota objednávok podľa odvetví.
 
Kto by to bol povedal?
Ivan, 29.01.2009, 08:50 Odpovedať
vami označené naj obchody sú označené na stránke parfemia.sk ako podvodníci:
http://parfemia.sk/davajte-pozor-kde-nakupujete-parfemy-na-internete
 
Ja tam vidim len Parfumiu
Jana Gomboska, 29.01.2009, 09:05 Odpovedať
Myslim ze ak 1 firma obvini druhu z podvodov, treba si to riesit medzi sebou. Ak ma Parfemia ochrannu znamku, mozu ich upozornit, aby neparazitovali na ich mene, dat ich k sudu. Vlastnik domeny Parfemia.sk si mozno mal zaregistrovat aj podobne nazvy domen ( teraz mozno lutuje, ze tak nespravil).
 

Pridať komentár


Meno:

Názov:


Komentár:
Poznámka: Neradi príspevky moderujeme, ale nemiestne príspevky alebo príspevky mimo tému budú odstránené. Ďakujeme za pochopenie.


tvorba web stránok www.biznisweb.sk

 

Jednoduché vytvorenie web stránky:

 

Vytvoriť web stránku pre firmu. 

Vytvoriť Internetový obchod. 


BiznisWeb.sk
je jednoduchý systém pre rýchle vytvorenie web stránok.
S BiznisWeb.sk vytvoríte úspešné web stránky.
 

MojeObchody.sk

:: Porovnávač produktov

 

Tvorba-eshopu.sk

:: Aký systém na tvorbu eshopu?