Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: Jozef Dátum: 29.10.2013
Stránka: http://www.beonline.sk
Správa: Správy z domova, správy zo zahraničia, ekonomické správy, športové správy, auto-moto správy, správy z kultúry, zdravia, vedy a techniky
 
Meno: marian Dátum: 22.03.2013
Stránka: http://www.stresna-krytina.com
Správa: Dobrý deň.
Mám niekoľkoročnú skúsenosť s predajom strešných krytín . Plechová strešná krytina vyrábaná zo zvitkov plechu , ktorý už pozinkovany a nafarbeny je dovezený s ocelarni . Odkedy predavam vystriedal som niekolkych dodávateľov. Plechová strešná krytina to nič iné ako profilovaný plech , dôležité je - pôvod plechu. Na každej zadnej strane plechovej krytiny je potlač , ktorý vám zaručí pôvod plechu. Dávajte pozor na hrúbka plechu a povrchovú úpravu, ktorá môže byť 25um , 35um, 50um , 200um . Na Slovensku najviac predáva sa plechy U. S. Steel Košice , ArcelorMittal - Belgicko ale aj iný pôvod - ArcelorMittal to medzinárodný oceliarsky koncern a plechy môžu byť s celej európy , ThyssenKruup Stahl- Nemecké plechy , Sabb - Švédsko a Ruukki Finsko. Pri kúpe pýtajte si záručný list , malo by tam byť uvedené : dĺžka záruky , material z ktoreho krytina je vyrobená a podmienky záruky . Uhlová brúska pri montáži plechovej krytiny to strata záruky. Správna montáž je základ, ak chcete spraviť to svojpomocne poraďte sa s odborníkmi , strecha je na dlhé roky.Správne odvetrajte strechu a používajte strešné fólie. Nebojte sa pýtať , veľa ľudí vám pomôže - pište e-maily , používajte blogy a fóra .
,,Najlepšia voľba to montáž odborníkom ale nie každý na to má" V prípade otázok :info@stresna-krytina.com
 
Meno: Gombosova Dátum: 06.08.2010
Správa: upozornujem, ze zbytocne budete davat do knihy navstev linky so zaujmum "zvysit pagerank svojho webu". Kniha navstev pod BiznisWebom je pre roboty blokovana, Google si to neindexuje.
 
Meno: Gabriel Dátum: 04.07.2010
Stránka: http://www.gabriel-creativ.tk
Správa: moc pěkné fotečky v albumu... tak držim palečky
 
Meno: mato Dátum: 14.01.2010
Stránka: http://www.frflos.com
Správa: pekne fotky
 
Meno: Richard Bednár Dátum: 13.01.2009
Správa: Dobry den p.Gombosova. Je mozne poskytnut vasu diplomovku? Som studentom a pisem o Strategii komunikacie a ucinnzch vzuyiavniach kom.prostriedkov.
 
Meno: inf Dátum: 29.09.2008
Stránka: http://www.dolezite.sk
Správa: nuz, tak drzim palec ;)
dnes je to tvrdi bussiness
 
Meno: Gombosova Jana Dátum: 08.11.2006
Správa: Ahoj Jani,
som si len tak dala do googlu svoje cele meno a co nevidim, ze kto za mna spravil stranku ???
PS: totiz aj ja fotim... a som Jana Gombosova :-)))))
tak hezky den
 
Meno: Robo Dátum: 09.07.2006
Správa: Ahoooooooooooj. Prave som so pozrel fotogaleriu, je coooooooooooool. Hlavne Ti chcem zablahozelat k uspesnemu ukonceniu studia a popriat Ti vseeeetkooooooooo vseeeeeeeeeeeeetkooooooooooo NAJ. cmuuuuk :) A kedy bude svadba??? :))
 
Meno: Gomboška Dátum: 05.07.2006
Stránka: http://www.biznisweb.sk
Správa: OK, pan Benkovsky, zacnem pisat aj nejaky obsah ak sa k tomu dostanem v tychto letnych dnoch. Mam pocetne mnozstvo materialov o problematike internet marketingu, mohla by som prednasat, ved som na tuto temu pisala diplomovku :-)A aj foto pribudnu snad cim skor.
 
Meno: Radovan Benkovský Dátum: 05.07.2006
Stránka: http://www.e-go.sk/
Správa: Fotky s Chorvatska aj z promócie sú veľmi pekné. Pridaj ešte nejaké foto z iných akcií. A hlavne píš nejaký obsah, nech sa čo-to o Tebe dozvieme. Predpokladám napríklad, že sa zaujímaš o takú oblasť, že tvorba web stránok, a to by možno niekto do Teba nepovedal. Tak to všetkým natri a ukáž, čo v Tebe je :-).
 
Meno: Onen Dátum: 23.06.2006
Správa: Závidí, závidí... :)
 
Meno: Lord Black Dark Neo Dátum: 23.06.2006
Stránka: http://www.junastav.sk
Správa: No je to fajn ale grafika je prilis umela a skreslenia neodpovedaju mojej predstave takze tomu davam 7 bodov z 10 ale fotky mas super.S pozdravom Black-Rawnshuft
 
Meno: Gomboška Dátum: 21.06.2006
Stránka: http://www.inet.sk
Správa: Haló haló! Tu mi môžete nechať správu. Tak pište pište!
 

tvorba web stránok www.biznisweb.sk

 

Jednoduché vytvorenie web stránky:

 

Vytvoriť web stránku pre firmu. 

Vytvoriť Internetový obchod. 


BiznisWeb.sk
je jednoduchý systém pre rýchle vytvorenie web stránok.
S BiznisWeb.sk vytvoríte úspešné web stránky.
 

MojeObchody.sk

:: Porovnávač produktov

 

Tvorba-eshopu.sk

:: Aký systém na tvorbu eshopu?